KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14513362
nr 1451 3362
Jan Dahlin
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 85. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
Jan Dahlin, svensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
500 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:32:02